Minu teekond sotsiaalmeedia turunduseni

EB MARKETING lugu

Tere, mina olen Evelin. Olen EB marketing looja, ettevõtja ja turundaja. 

Minu loomus on olla pidevas arengus ja liikumises ja teha asju, mis mulle rõõmu pakuvad.  Olles teinud peale ülikooli mõned aastad palgatööd, sai mulle kiirelt selgeks, et üheksast viieni kontoritöö ei ole mulle.  Jätsin palgatöö, õppisin treeneriks ja tegin oma hobist sissetuleku. Samaaegselt jätkasin projektijuhi tööd endisele tööandjale, aga seda teenusepakkujana ja oma tingimustel. Nüüdseks olen erinevaid projekte väikestest kuni riigihangeteni juhtinud üle 15 aasta. 

Esimese ettevõtte lõin 2012, kui abikaasaga asutasime Saksamaal  ja Eestis mahekohvi ettevõtte. 

Minu teekond turunduse juurde algas 2021 aastal, kui koroona oli kõik kodudesse istutanud. Otsustasin osa võtta Timo Porvali ja  Turunduslabori korraldatud 12 Tundi Turundust koolitusest. Peale 12 tundi oma ala tippude inspireerivaid esitusi kuulates  oli energitase nii kõrgel, et tuli teha veel kahetunnine jalutuskäik, et end maha laadida.  Järgmisel päeval liitusin Turunduslaboriga. Edasi tulid juba loogilist rada pidi Nullist koolituse  Sotsiaalmeedia spetsialist meistriklass ja Sven Nuumi Mentorgrupp. Nüüd haldan sotsiaalmeedia kontosid Eestis ja Saksamaal ning pakun teenust ka teistele ettevõtetele.  Lisaks õpin kodulehetede valmistamist- ikka isiklikust vajadusest omale koduleht valmistada ja edaspidi ka teistele väikeettevõtjatele teenust pakkuda.  

Loodan, et saame koostööd teha, et sinu bränd saaks lennata!

 

profile photo

Miks valida mind oma turunduse partneriks?

Iga bränd on eriline ja vajab isiklikku lähenemist.

Võtan aega süveneda sinu brändi vajadustesse ja kuulata sinu soove ning eesmärke.

 Sinu võidud on ka minu omad- kasvame ja tähistame koos!

12 aastat ettevõtluskogemust aitab sinu ettevõtet näha kõigist aspektidest, mitte ainult turunduse seisukohast.

Olen sinu personaalne turunduse tugi. Olgu ettevõte päris teekonna alguses või juba tükk aega tegutsenud- leiame igaühele sobiva strateegia vastavalt eesmärkidele ja eelarvele.

Loon sinu brändile strateegia ja sisuplaani vastavalt brändi eesmärkidele. 

Loon sotsiaalmeedia sisu eesti, saksa ja inglise keeles. Suhtlen viies keeles- eesti, inglise, saksa, soome, vene.

Olen eluaegse õppe pooldaja. Turundusmaailm pole kunagi olnud kiiremini muutuv, kui praegu. Uuendustega kursis olemiseks osalen webinaridel, koolitustel, loen ja arendan end igapäevaselt.

Pole veel päris kindel, kas sobiksime koos töötama?

Õige partneri leidmine pole lihtne elus ega ettevõtluses. Hea koostöö eelduseks on põhimõtete klappimine ja omavaheline isiksuste sobivus. Broneeri tasuta tutvumiskõne, saame tuttavaks ja vaatame, kas sobiksime koos töötama.  

Scroll to Top